ENYAQ 𝗶V

Plně elektrické SUV
Pohodlné, prostorné a šetrné.

Hlavní důvody, proč zvolit ENYAQ iV


ŠPIČKOVÉ ELEKTRICKÉ SUV

ENYAQ iV stojí na modulární platformě MEB speciálně vyvinuté pro elektrické vozy. Nabízí tak špičkovou techniku, rychlé nabíjení a vysoký dojezd.


STYLOVÝ A SEBEVĚDOMÝ

Vzhled našich SUV je stylový a sebevědomý. Této tradice se drží i ENYAQ iV a přichází s designem, který je důvěrně známý, ale zároveň inovativní a poutavý. Jeho elegantní proporce dávají tušit bohatou nabídku prostoru v interiéru.


VÝJIMEČNĚ PROSTORNÝ, VÝJIMEČNĚ KVALITNÍ

Prostornost modelu ENYAQ iV zdůrazňuje nové pojetí interiéru a objemný zavazadlový prostor, který je pro naše vozy typický. Kvalitní zpracování a příjemné materiály vám zaručí pohodu na cestách, na nichž jistě oceníte množství praktických odkládacích prostor. Ekologický charakter elektromobilu skvěle podtrhují materiály šetrné k životnímu prostředí.


INTELIGENTNÍ, INOVATIVNÍ, INTUITIVNÍ

Kromě nově pojatého interiéru přináší ENYAQ iV celou řadu inteligentních a inovativních řešení, jejichž ovládání je zcela intuitivní. Mezi ně patří například standardně dodávaný virtuální kokpit, široké možnosti konektivity, ambientní osvětlení a v neposlední řadě také zcela nový head-up-displej s rozšířenou realitou.


ÚSPORY, KTERÉ POTĚŠÍ

Při jízdě elektromobilem šetříte nejen životní prostředí, ale také svoji peněženku. Čekají na vás bonusy v podobě finančních úlev, zvýhodnění při parkování či v provozu a mnohé další.

NEJMODERNĚJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY


ASISTOVANÁ JÍZDA 2.0

Asistovaná jízda 2.0 částečně přebírá kontrolu nad vozem, aby vám usnadnila řízení a sledování provozu. Všechny prvky dohromady splňují definici autonomní jízdy druhého stupně.


BEZPEČNOSTNÍ ASISTENTY

Nabídku bezpečnostních asistentů rozšiřuje několik nových, nejmodernějších asistentů.


LED OSVĚTLENÍ

Špičková LED technika přináší vyšší výkon, nižší spotřebu energie a nové bezpečnostní funkce.


SNADNÉ PARKOVÁNÍ

Hoďte starosti s parkováním za hlavu a parkujte i na nejtěsnějších místech za pomoci parkovacích asistentů.

ZŮSTAŇTE ONLINE I NA CESTÁCH

Nová generace infotainmentů se zabudovanou SIM kartou přináší praktické funkce jako aktuální informace o dopravě nebo Wi-Fi připojení pro zařízení cestujících.

VERZE

 

Dojezd a výkon vozu jsou definovány baterií (60/80) a jízdním projevem. Zatímco verze 60 je dostupná výhradně s pohonem zadních kol, verze 80 nabízí volbu mezi pohonem zadních a všech kol. Rekuperace může být využita k prodloužení dojezdu. Energie produkovaná brzděním a její ukládání do baterie se dá ovlivňovat pádly pod volantem, která dovolují nastavení 3 úrovní intenzity rekuperace.

Ceník ke stažení