VŠE O ŠKODA CONNECT

CO JE ŠKODA CONNECT

Seznamte se se službami ŠKODA Connect a jak pro vás může být přínosem v každodenním životě.

AKTIVACE A PRODLOUŽENÍ

Potřebujete aktivovat služby ve svém novém vozidle? Nebo vaše ŠKODA Connect již vypršela?

DOSTUPNÉ SLUŽBY ŠKODA CONNECT

Nejste si jisti, zda jsou tyto služby ve vašem vozidle ŠKODA k dispozici?

ZKONTROLOVAT DOSTUPNOST

Nemáte služby Vzdáleného přístupu?

Nyní dostupné i pro vozy SCALA1, KAMIQ1 a KAROQ2 s infotainmentem Swing nebo Bolero.

1 Vyrobené od kalendářního týdne 02/2019       2 Vyrobené od kalendářního týdne 25/2020

ÚVOD DO ONLINE SLUŽEB

Žijte každý den naplno! Zakoupením všech nebo jen některých balíčků ŠKODA Connect získáte pro svůj vůz řadu nových funkcí.

SLUŽBY ŠKODA CONNECT

Služby jsou rozděleny do logických tematických balíčků. Ať už chcete rozšířit možnosti infotainmentu, usnadnit péči o technický stav vozu nebo získat přístup ke svému vozidlu ŠKODA na dálku.

INFOTAINMENT ONLINE

Pomůže vám pokaždé bezpečně a pohodlně dosáhnout cíle. Profily trasy se nyní počítají online a pomáhají vám vyhnout se dopravní zácpě. Také aktualizace map jsou automaticky aktualizovány. Požadovanou benzínovou / nabíjecí stanici, parkovací místa nebo jiné zajímavé místo můžete kdykoli vyhledat online.

CARE CONNECT: PROAKTIVNÍ SERVIS

Balíček proaktivní služby umožňuje vašemu vozidlu odesílat informace preferovanému servisnímu partnerovi, pokud je potřeba vyměnit např. olej nebo prasklou žárovku. Díky aplikaci MyŠKODA můžete zobrazit hlášení o stavu vozidla kdykoli potřebujete. Informace o vozidle nebo silniční asistenci jednoduše zjistíte stisknutím tlačítka Info / Poruchy na vašem střešním panelu a náš asistent vám pomůže.

CARE CONNECT: iV VZDÁLENÉ SLUŽBY

Pokrývá různé funkce pro váš elektrický vůz ŠKODA ENYAQ iV. Můžete ovládat nebo plánovat proces klimatizace (vytápění a chlazení), nabíjet baterii na dálku prostřednictvím mobilní aplikace.

CARE CONNECT: VZDÁLENÝ PŘÍSTUP

K vozidlu máte přístup odkudkoli, protože vaše vozidlo je online. Prohlédněte si údaje o jízdě, zkontrolujte aktuální stav automobilu nebo místo, kde je zaparkováno, a zatřepejte a blikejte, abyste ještě rychleji navigovali do svého vozu ŠKODA. Na základě modelu a jízdy můžete také dálkově zamknout / odemknout nebo zapnout předehřev.

FUNKCE NA VYŽÁDÁNÍ

Díky této službě můžete vylepšit své vozidlo o nové funkce, aby byla vaše ŠKODA ještě osobnější a pohodlnější.

AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ

Užijte si prostředí na palubě, které odpovídá vaší aktuální náladě. Dodatečný barevný rozsah pro okolní osvětlení LED rozšiřuje paletu na přibližně 30 atraktivních možností osvětlení palubní desky, předních dveří a prostoru pro nohy, takže můžete upravit barvu přesně podle svého vkusu.

ASISTENT DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Přepínání mezi dálkovými a potkávacími světly může být únavné, zejména pokud cestujete na dlouhé vzdálenosti. Po aktivaci funkce asistent dálkových světel (také známé jako Auto Light Assist) k tomu dojde automaticky. To zvýší vaše pohodlí i celkovou bezpečnost, protože neoslníte ostatní řidiče.

NAVIGACE

Nyní máte možnost si dokoupit navigaci pro vozy Octavia IV. generace s infotainmentem BOLERO.

TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ

Všechna nově vyrobená vozidla jsou také vybavena pohotovostní službou eCall, která umožňuje rychlou záchranu v případě nehody.

NOUZOVÉ VOLÁNÍ

Vaše auto ŠKODA může automaticky kontaktovat pohotovostní středisko a odeslat informace o poloze, směru jízdy, počtu osob ve vozidle a závažnosti nehody. Můžete jej také spustit ručně pomocí tlačítka SOS. Operátor zůstává v kontaktu až do příjezdu záchranných služeb.

AKTIVACE A PRODLOUŽENÍ

Aktivujte si službu ŠKODA Connect nebo obnovte služby, jejichž platnost již vypršela.

AKTIVACE VE TŘECH KROCÍCH

1. KROK

Stáhněte si aplikaci MyŠKODA pro své mobilní zařízení pomocí QR kódu nebo kliknutím na odkaz níže přejděte na portál ŠKODA Connect.

PORTÁL ŠKODA CONNECT

2. KROK

Přihlaste se pomocí svého ŠKODA ID nebo si vytvořte nové.

3. KROK

Nevíte si rady? Zkoukněte instruktážní video.

VIDEO

PRODLOUŽENÍ SLUŽEB

Přihlaste se a zkontrolujte, které služby ve vašich vozidlech vyprší.

OBCHOD ŠKODA CONNECT

Podrobný videonávod vám pomůže s jistotou objednat prodloužení.

VIDEO

DALŠÍ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

Objevte další možnosti a funkce připojení ve vašem vozidle.

SMARTLINK+

Se systémem SmartLink+, který integruje Apple CarPlay, Android Auto a MirrorLink®, umožňuje systém infotainmentu vozu řidiči bezpečně používat telefon během jízdy. Po navázání spojení můžete zpracovávat hovory a zprávy, poslouchat hudbu nebo používat navigaci prostřednictvím informačního a zábavního systému. Systém SmartLink+ vám také umožňuje přístup k živým datům o vaší jízdě, která souvisejí s ekonomikou jízdy, dynamikou jízdy, servisními informacemi nebo shromažďují podrobné záznamy o jízdě pomocí aplikace MyŠKODA.

ANDROID AUTO

Android Auto pro vybrané trhy rozšiřuje platformu Android do automobilu. Používejte známé aplikace a služby na obrazovce řídicího panelu. Kompatibilní s Androidem 5.0 a vyšším.

Zjistit více

APPLE CARPLAY

CarPlay pro vybrané trhy bere během jízdy aplikace, které chcete ve svém iPhone, a umístí je přímo na vestavěný displej vašeho vozu. Kompatibilní s iPhone 5 a vyšším.

Zjistit více

MIRRORLINK™

Ať už chcete na smartphonu vybírat a poslouchat hudbu nebo přijímat podrobné pokyny, vše se zrcadlí na centrálním displeji.

Zjistit více

HLASOVÍ ASISTENTI

LAURA

Digitální hlasový asistent ŠKODA

V budoucnu bude vůz ovládán hlasovými příkazy. Mnoho řidičů však tuto technologii již dnes používá a ovládá některé funkce vozu pouze hlasem1. Digitální hlasový asistent ŠKODA se jmenuje LAURA a rozumí plynulým větám. Chcete-li začít plnit vaše přání, jednoduše ji kontaktujte: „Dobře, Laura!“ LAURA bude brzy k dispozici také na webových stránkách ŠKODA, kde vám pomůže s orientací a základními úkoly.

GOOGLE ASSISTANT

Digitální hlasový asistent GOOGLE

Ve většině mobilních zařízení s Androidem máte přístup k hlasovému asistentovi s názvem Google Assistant. Je také postaven nebo podporován na domovské stránce Google a dalších chytrých zařízeních. Stačí mu říkat „OK, Google“ nebo „Hej, Google“. Můžete tedy snadno sledovat aktuální kilometrový výkon, hladinu paliva, dojezd, zda je vozidlo uzamčeno, kde je zaparkováno, nebo jednoduše spustit klimatizaci nebo nabíjet baterii ve vozidle.

AMAZON ALEXA

Digitální hlasový asistent od Amazonu

Alexa, je hlasový asistent vyvinutý společností Amazon. Poprvé se objevil na Amazon Echo a nyní je k dispozici na mnoha dalších chytrých zařízeních. Můžete jí říci jedním slovem - „Alexa“. Pak se jednoduše zeptejte na svůj vůz ŠKODA. Snadno mějte přehled o aktuálním počtu najetých kilometrů, hladině paliva, dojezdu, zda je vozidlo uzamčeno, kde je zaparkováno, nebo jednoduše spusťte klimatizaci nebo dobijte baterii ve vozidle.

1 Dostupné pro infotainment Bolero a vyšší (u modelů FABIA, SCALA a KAMIQ jen s navigací)

INFOTAINMENT APPS

NABÍDKY

Personalizované nabídky přímo ve vašem infotainmentu.

Zjistit více

POČASÍ

Počasí vás už nikdy nepřekvapí. Obrazovka infotainmentu zobrazí počasí v místě, kde se právě nacházíte a take v cíli vaší cesty s několika denní předpovědí, výstrahami a Meteoradarem. Vybrané modely nabízí aplikaci Počasí – nově s informací o východu a západu slunce, ke stažení v Obchodu Connect.

MyŠKODA

MyŠKODA je mobilní aplikace, která umožňuje využívat online služby ŠKODA Connect i související služby Smartlink+ využívající spojení mezi chytrým telefonem a vozidlem a další digitální služby, jako jsou manuály k vozidlům nebo specifické funkce trhu.